AWK Kasprzak. Niszczenie dokumentów w Bydgoszczy, skup makulatury, skup folii.

AWK Kasprzak Sp. j. | Cena: Brak
AWK Kasprzak. Niszczenie dokumentów w Bydgoszczy, skup makulatury, skup folii.
AWK Kasprzak Sp. J. , zlokalizowana w sercu Bydgoszczy, to renomowana firma z ponad 30 - letnią tradycją, specjalizująca się w niszczeniu dokumentów i recyklingu surowców wtórnych, takich jak makulatura oraz folia. Nasze usługi są dostępne dla klientów w całym województwie kujawsko-pomorskim, w tym w takich miastach jak Bydgoszcz , Toruń , Inowrocław , Grudziądz , Włocławek oraz Nakło.

Nasza oferta niszczenia dokumentów jest kompleksowa i obejmuje różne nośniki danych. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo i poufność usług, przestrzegając przy tym obowiązujących przepisów oraz standardów bezpieczeństwa, w tym RODO i DIN 66399. Każdy etap niszczenia dokumentów jest dokumentowany, a nasi klienci otrzymują certyfikat potwierdzający prawidłowość wykonania usługi.

W dziedzinie skupu makulatury, nasza oferta jest równie kompleksowa. Skupujemy różnorodne rodzaje papierowych odpadów, w tym kartony, gazety, katalogi, czasopisma, książki oraz makulaturę białą. Dzięki naszym zaawansowanym procesom recyklingu, przyczyniamy się do ochrony środowiska, oszczędzając surowce naturalne i redukując emisję dwutlenku węgla. Dbamy o to, aby nasza działalność była zgodna z zasadami zrównoważonego rozwoju.

W AWK Kasprzak podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, dostosowując nasze usługi do ich specyficznych potrzeb. Oferujemy transport i odbiór dokumentów oraz makulatury, zapewniając przy tym pełną wygodę i oszczędność czasu naszych klientów. Nasz profesjonalny zespół jest zawsze gotowy, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i zapewnić najwyższy standard obsługi.

Nasze usługi są certyfikowane zgodnie z ISO 9001, ISO 14001 oraz PN-N 18001, co świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie najwyższej jakości usług. Jesteśmy dumni z otrzymanych nagród i wyróżnień, w tym tytułów Efektywnej Firmy i Geparda Biznesu Biznesu, co jest potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i wysokich standardów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie i skorzystać z naszych usług. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji, aby zapewnić spersonalizowane rozwiązania, odpowiadające na specyficzne potrzeby związane z niszczeniem dokumentów i skupem makulatury. Współpracując z nami, nie tylko korzystają Państwo z profesjonalnych usług, ale także przyczyniają się do ochrony środowiska. Skontaktuj się z nami już dziś, aby skorzystać z naszych usług i dołączyć do grona zadowolonych klientów.
Miejsce:
Nazwa firmy: AWK Kasprzak Sp. j.
Województwo: kujawsko-pomorskie
Miejscowość: Bydgoszcz
Adres firmy: ul. Rynkowska 2/4
Typ oferty: Firmy, usługi
Więcej na stronie www: https://awk.com.pl

Kontakt

Nr ogłoszenia: 50039
Dodano dnia:
Aktualizacja: 06.12.2023r
Wyróżnione: 30.11.2023 - 29.11.2024
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.

Wizytówki firm