BiorepeelCl3 peeling medyczny

Studio Kosemtyczne Dagmara Chowicka | Cena: 330 zł
BiorepeelCl3 peeling medyczny
Peelingi w gabinecie to doskonały sposób na regenerację i oczyszczenie skóry. Cieszą się szczególną popularnością i od lat traktowane są jako najlepszy sposób na pozbycie się zrogowaciałego naskórka.
Ze względu na nowoczesne, wielokierunkowe i wszechstronne działanie w naszym gabinecie często ma zastosowanie peeling chemiczny medyczny BIOREPEELCL3.
Ma on dużą zdolność do zmniejszania zmian trądzikowych, regulacji wydzielania sebum, działanie rozjaśniające, przeciwzmarszczkowe a także obkurczające pory skóry
Regularne złuszczanie skóry w warunkach domowych jak najbardziej ma sens, ale żaden drogeryjny peeling nie da tak dobrych efektów, jak ten wykonany w gabinecie. Siła peelingów medycznych tkwi właśnie w ich skuteczności, wynikającej przede wszystkim z unikalnego składu.
BioRePeelCl3 nie tylko peelinguje, ale także pobudza procesy biostymulujące i regeneracyjne. Jego unikalność tkwi w innowacyjnym składzie. Fazę hydrofilową, czyli kompozycję składników aktywnych, osłania faza lipofilowa, która stabilizuje i poprawia wydajność zastosowanych kwasów. Te z kolei z wysoką skutecznością złuszczają warstwę rogową naskórka oraz działają biostymulująco, redukując przy tym zmiany trądzikowe, fotouszkodzenia, blizny, przebarwienia oraz drobne zmarszczki.


BioRePeelCl3 to dwufazowy wyrób medyczny z certyfikatem CE do stosowania miejscowego ze szczególnym wskazaniem na twarz, szyję i dekolt.

Wersja BODY ma zastosowanie do pielęgnacji brzucha, łokci, kolan, przywraca napięcie i elastyczność skóry a także redukuje blizny i rozstępy.
Wnikanie aminokwasów, witamin jest wspomagane przez fazę lipofilową, która dzięki swoim właściwościom nawilżającym, regeneracyjnym i tworzeniu filmu na powierzchni skóry, ułatwia i poprawia wchłanianie i penetrację składników aktywnych.
Zabieg całoroczny.
Szczególnie dobre efekty przynosi z procedurą mikronakłuwania.
Jego zaletą jest również mało inwazyjne złuszczanie zwane również łupieżowym. W żaden sposób nie wyłącza to osoby poddanej zabiegowi z codziennych obowiązków i aktywności zawodowej.

Studio kosmetyczne Dagmara Chowicka
Najlepsze zabiegi w Łodzi tylko na Wrześnieńskiej 66
Miejsce:
Nazwa firmy: Studio Kosemtyczne Dagmara Chowicka
Województwo: łódzkie
Miejscowość: Łódź
Adres firmy: Łódź 91-045, ul. Wrześnieńska 66
Typ oferty: Firmy, usługi
Więcej na stronie www: http://www.dagmarachowicka.com.pl

Kontakt

Nr ogłoszenia: 44921
Dodano dnia:
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.

Wizytówki firm