FANMAG Sp. z o.o.

FANMAG Sp. z o.o. | Cena: Brak
FANMAG Sp. z o.o.
Fanmag Sp. z o.o. jest liderem w branży instalacji technicznych, specjalizując się w kompleksowym projektowaniu oraz realizacji instalacji sanitarnych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz automatyki. Działamy z pasją i zaangażowaniem, posiadając zespół doświadczonych specjalistów, którzy wykonali już szereg prestiżowych kontraktów.
Nasze obszary specjalizacji obejmują szeroki zakres usług, w tym projektowanie i montaż instalacji sanitarnych, wentylacji, klimatyzacji, a także wykonawstwo systemów automatyki budynkowej. Jesteśmy również ekspertami w produkcji i montażu szaf sterowniczych oraz wykonawstwie instalacji elektrycznych.
Fanmag Sp. z o.o. wyróżnia się nie tylko profesjonalizmem, ale także elastycznością i gotowością do podejmowania się najbardziej wymagających projektów. Jesteśmy mobilni i ambitni, gotowi sprostać nawet największym wyzwaniom. Naszym priorytetem jest zapewnienie kompleksowej obsługi technicznej na każdym etapie inwestycji, włącznie z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.
Wybierając naszą firmę, klient może mieć pewność, że otrzyma usługi najwyższej jakości, dostosowane do jego indywidualnych potrzeb i oczekiwań.
Miejsce:
Nazwa firmy: FANMAG Sp. z o.o.
Województwo: warmińsko-mazurskie
Miejscowość: Olsztyn
Adres firmy: Kwiatowa 14/2, 11-034 Stawiguda
Typ oferty: Firmy, usługi
Więcej na stronie www: http://www.fanmag.pl/

Kontakt

Nr ogłoszenia: 50802
Dodano dnia:
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.

Wizytówki firm