Szukaj szczegółowo

Let s Dance - Studio Tańca Urszula Bańka

1802

O nas

09.04.2011, 11:53:46

09.04.2011, 11:54:55

Let`s Dance Studio Tańca w Gdyni

Jest to profesjonalne studio, dzięki kadrze wykształconych instruktorów a zarazem tancerzy. To oni zarażać Was będą swoją pasją do tańca i chęcią spędzania czasu w sposób przyjemny, aktywny i zdrowy. W studiu możecie zadbać o swoją kondycję, zdobyć nowe umiejętności, a wasze pociechy mogą rozwinąć zdolności motoryczne i ukształtować sylwetkę od najmłodszych lat.

Założycielki &8211; Aleksandra Szulc i Urszula Bańka ukończyły Szkoły Baletowe, a obecnie tańczą w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Od lat uczestniczą w warsztatach, co pozwala im zdobywać odpowiednie doświadczenie, a co za tym idzie, dokładnie poznawać potrzeby przyszłych wychowanków swojego Studia Tańca.

Studio posiada szeroki wachlarz zajęć taneczno ruchowych dostosowanych w zależności od stopnia zaawansowania oraz wieku. Pozwala to na indywidualny rozwój każdego z wychowanków.

W studiu znajduje się punkt opieki nad dzieckiem dla Let&8217;s Dance Kids.

Mamy zostawiają tutaj swoje pociechy pod okiem pedagoga i mogą w tym czasie uczestniczyć w ulubionych zajęciach rekreacyjnych, a dzieci spędzają czas z rówieśnikami dając tym samym swoim mamom "chwilę dla siebie".

Studio Let&8217;s Dance znajduje się na Fikakowie, przepięknej, nowej dzielnicy w Gdyni.

Tagi

taniec
agencja artystyczna
studio tańca

Zobacz również inne firmy z branży Kursy i szkolenia itp.

Wyświetleń 176