Gabinet USG Warszawa

Gabinet USG Warszawa | Cena: Brak
Gabinet USG Warszawa
Gabinet USG Warszawa: Precyzja Diagnostyki i Komfort Pacjenta

Nasza przychodnia na warszawskiej Ochocie, pierwotnie skoncentrowana na rehabilitacji i ortopedii, obecnie oferuje szeroki zakres badań ultrasonograficznych i konsultacji specjalistycznych. W naszych nowocześnie wyposażonych gabinetach wykonujemy precyzyjne badania USG, które pozwalają na dokładną diagnozę różnorodnych schorzeń.

Dzięki zaawansowanym aparatom USG Alpinion, wyposażonym w opcję kardiologiczną, możemy przeprowadzać badania echa serca, w tym diagnozować wady serca. Oferujemy badania USG układu wrotnego, tętnic nerkowych, brzucha, szyi i węzłów chłonnych, sutków, ślinianki oraz innych narządów. Specjalizujemy się również w badaniach Doppler, oceniających aortę brzuszną, tętnice szyjne i domózgowe, a także żyły i tętnice kończyn dolnych i górnych.

Dbamy także o najmłodszych Pacjentów, oferując USG tarczycy, stawów biodrowych u niemowląt, USG brzucha i wiele innych badań pediatrycznych.

Zatrudniamy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i licznymi certyfikatami z polskich oraz zagranicznych szkoleń medycznych. Gwarantujemy kompleksową ofertę medyczną i indywidualne podejście do każdego Pacjenta, zapewniając poczucie bezpieczeństwa i komfortowe warunki badań.

Gabinet USG jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-21:00, a w soboty od 8:00-15:00. W razie potrzeby możemy wydłużyć czas pracy przychodni. Rejestracji można dokonać telefonicznie lub osobiście, odwiedzając naszą przychodnię w Warszawie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług diagnostycznych, gdzie precyzja badań łączy się z troską o komfort Pacjenta.
Miejsce:
Nazwa firmy: Gabinet USG Warszawa
Województwo: mazowieckie
Miejscowość: Warszawa
Adres firmy: ul. Ludwika Rydygiera 19/U17
Typ oferty: Firmy, usługi
Więcej na stronie www: https://www.gabinetusg.com.pl/cennik/

Kontakt

Telefon: (Pokaż telefon)
Nr ogłoszenia: 51097
Dodano dnia:
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.

Wizytówki firm