Geolog Wrocław, tel. 504-746-203. Sprawdzenie gruntu, opinia, budowa

| Bartłomiej | Cena: Brak
Geolog Wrocław, tel. 504-746-203. Sprawdzenie gruntu, opinia, budowa
Usługi geologiczne, cennik, tel. 504-746-203, Wrocław Obsługa geotechniczna budowy, usługi geologiczne z badania gruntu, badania geologiczne oraz opinie geotechniczne i dokumentacja.

Zakres usług geologicznych może być różnorodny i zależy głównie od danych potrzeb. Od jednorazowego sprawdzenie gruntu pod budowę po kompleksowa obsługę geotechniczną na całym etapie inwestycyjnym

Badanie gruntu pod inwestycje budowalne, budowa domu. Ustalenie warunków gruntowo wodnych na danym terenie. Sprawdzenie gruntu pod fundamenty.

Badanie geologiczne gęstości gruntu oraz stabilności skarpy czy nachylenia.

Opinia geotechniczna konieczna przy budowie przygotowana na podstawie badań terenowych oraz map archiwalnych.

Obsługa geotechniczna i geologiczna budowy w celu zbierania danych geologicznych, takich jak analiza skał, struktury geologiczne, czy składu gleby.

Eksploracja złoża, czyli badania mające na celu zlokalizowanie i ocenę zasobów naturalnych, takich jak ropa naftowa, gaz ziemny, rudy metali czy minerały.

Ocena ryzyka geologicznego mające na celu ocenę ryzyka związanego z różnymi zjawiskami geologicznymi, takimi jak trzęsienia ziemi, osuwiska czy erozja.

Projektowanie i nadzór budowlany: Usługi geologa na budowie. Projektowanie i nadzór budowy, szczególnie w przypadku infrastruktury związanej z geologią.

Ochrona środowiska usługi geologa mające na celu ocenę wpływu różnych działań człowieka na środowisko naturalne oraz opracowywać strategie ochrony i rekultywacji terenów zdegradowanych.

Konsultacje i ekspertyzy dla różnych podmiotów, takich jak firmy budowlane, instytucje rządowe czy firmy zajmujące się wydobyciem surowców naturalnych.

Badania hydrogeologiczne zasobów wodnych oraz procesów zachodzących w układach wodonośnych, co jest istotne m.in. dla planowania użytkowania ziemi i zrównoważonego zarządzania zasobami wodnymi.
Wiercenie studni.
Studnie głębinowe.
Lokalizacja wody.

Cena usług geologicznych tel. 504-746-203
https://ile-kosztuje.pl/uslugi-geologiczne-cennik/
Wrocław i okolice, Oleśnica, Długołęka, Trzebnica, Środa Śląska, Strzelin , Strzegom, Legnica, Wałbrzych, Żmigród, Siechnice, Święta Katarzyna, Bielany Wrocławskie, Kobierzyce,
Miejsce:
Nazwa firmy: Bartłomiej
Województwo: dolnośląskie
Miejscowość: Wrocław
Adres firmy: Wrocław
Typ oferty: Firmy, usługi
Więcej na stronie www: https://ile-kosztuje.pl/uslugi-geologiczne-cennik/

Kontakt

Nr ogłoszenia: 51054
Dodano dnia:
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.

Wizytówki firm