Jarbet. Układanie kostki brukowej, posadzki przemysłowe. Bydgoszcz.

| Zakład Ogólnobudowlany i Robót Drogowych Jarbet Krzysztof Kowalczuk | Cena: Brak
Jarbet. Układanie kostki brukowej, posadzki przemysłowe. Bydgoszcz.
Jarbet to firma budowlana, która łączy tradycję z nowoczesnością, oferując kompleksowe usługi brukarskie i budowlane. Firma z ponad 40-letnią tradycją, dzięki doświadczeniu, zaawansowanemu sprzętowi i indywidualnemu podejściu do każdego projektu, jest w stanie sprostać najbardziej wymagającym zleceniom. Jesteśmy uznawani za jedną z czołowych firm budowlanych w Bydgoszczy i Nakle. Specjalizujemy się w układaniu kostki brukowej i realizacji projektów budowlanych.

Branże, w których działamy:

- Układanie kostki brukowej: oferujemy profesjonalne usługi w zakresie układania kostki brukowej w Bydgoszczy, Nakle i okolicach. Firma realizuje projekty od małych chodników i tarasów po duże powierzchnie, takie jak place, parkingi i drogi osiedlowe.

- Budowa i renowacja: jako doświadczona firma budowlana, zajmujemy się również budową i renowacją budynków rolnych, przemysłowych oraz innych obiektów.

- Posadzki przemysłowe: Oferujemy także wykonanie posadzek przemysłowych, zapewniając trwałość i estetykę.

Firma Jarbet korzysta z nowoczesnych technologii i maszyn, co pozwala na efektywne i precyzyjne wykonanie prac. Inwestycje w sprzęt i technologię gwarantują wysoką jakość usług. Jesteśmy firmą z tradycją, przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Długie lata działalności przekładają się na bogate doświadczenie i wiedzę techniczną. Kierujemy się zasadami solidności, jakości i terminowości. Indywidualne podejście do każdego klienta i projektu, a także profesjonalizm w każdym aspekcie działalności, są dla nas kluczowe.

Nasza firma cieszy się pozytywnymi opiniami klientów, którzy chwalą firmę za profesjonalizm, solidność i konkurencyjne ceny. Kontakt z firmą możliwy jest poprzez e-mail oraz telefonicznie. Zapraszamy na naszą stronę internetową https://jarbet.net

Firma Jarbet jest doskonałym wyborem dla tych, którzy szukają profesjonalnych usług brukarskich i budowlanych w Bydgoszczy i okolicach.
Miejsce:
Nazwa firmy: Zakład Ogólnobudowlany i Robót Drogowych Jarbet Krzysztof Kowalczuk
Województwo: kujawsko-pomorskie
Miejscowość: Nakło nad Notecią
Adres firmy: ul. Jana Kilińskiego 12
Typ oferty: Firmy, usługi
Więcej na stronie www: https://jarbet.net

Kontakt

Nr ogłoszenia: 50160
Dodano dnia:
Wyróżnione: 18.12.2023 - 17.12.2024
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.

Wizytówki firm