Kawiarnia Lublin Cyngwajs

Kawiarnia Lublin Cyngwajs | Cena: Brak
Kawiarnia Lublin Cyngwajs
Odkryj magiczne zakątki Lublina i zanurz się w nostalgię epoki sprzed lat, odwiedzając Kawiarnię Cyngwajs. Tutaj, w sercu miasta, czas zatrzymuje się, a każdy kęs i łyk przenosi Cię w podróż do czasów przedwojennych.

Wchodząc do wnętrza Cyngwajs, jakbyś przekroczył próg innej epoki. Starannie dobrane meble, rustykalne detale i subtelną muzyka tworzą atmosferę, w której czuć ducha minionych czasów. Ale to nie tylko estetyka, która zachwyca, to także smak.

Próbując naszej kawy przygotowywanej z dbałością o każdy detal, poczujesz różnicę. Nasz sekret? Wyjątkowy proces parzenia z użyciem syfonu, który sprawia, że każda filiżanka jest wyjątkowa. To nie tylko napój, to podróż przez smaki i aromaty, które od lat przyciągają smakoszy kawy z całego świata.

Kawiarnia Cyngwajs to niezwykłe miejsce nie tylko dla miłośników kawy, ale także dla tych, którzy pragną doświadczyć unikalnej atmosfery Lublina sprzed lat. To idealne miejsce na spotkania towarzyskie, kameralne urodziny czy spotkania biznesowe. Nasza kawiarnia otwiera drzwi do świata, gdzie czas zwalnia, a każdy moment staje się wyjątkowy. Przyjdź i dołącz do naszej społeczności kawowych entuzjastów, gotowych na podróż przez smaki i zapachy, które przeniosą Cię w magiczne rejony wspomnień i doznań. Cyngwajs - tam, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością, a kawa jest czymś więcej niż tylko napojem.
Miejsce:
Nazwa firmy: Kawiarnia Lublin Cyngwajs
Województwo: lubelskie
Miejscowość: Lublin
Adres firmy: ul. Szewska 1
Typ oferty: Firmy, usługi
Więcej na stronie www: https://cyngwajs.pl

Kontakt

Telefon: (Pokaż telefon)
Nr ogłoszenia: 51127
Dodano dnia:
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.

Wizytówki firm