Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legnicy Piotr Wodziński

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legnicy Piotr Wodziński | Cena: Brak
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legnicy Piotr Wodziński
W samym sercu Legnicy, Komornik Piotr Wodziński stoi na straży wymiaru sprawiedliwości, działając na obszarze właściwości miejscowej Sądu Rejonowego. To niezwykłe pole działania, gdzie przepisy prawa wyznaczają tory dla egzekucji, a wierzycielom przyznają prawo wyboru swojego stróża prawa na terenie Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu.

Jednakże, jak w każdej historii, są punkty wyjątkowe. Tutaj nie dotyczą one spraw związanych z nieruchomościami, wydaniem czy wprowadzeniem w ich posiadanie. Nie, to obszar, gdzie prawo nakazuje skupić uwagę na innych aspektach sprawiedliwości. W tych przypadkach, to Komornik przy Sądzie Rejonowym w Legnicy wstępuje na scenę, gotowy do działania.

Piotr Wodziński, jako strażnik prawa, nie zna granic w swojej działalności. Nawet na terenie Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu, jego misja egzekucyjna nie zna granic. Wierzyciel, wybierając go na swojego sprawiedliwego wykonawcę, musi złożyć pisemne oświadczenie potwierdzające swoje prawa.

Ale nie działamy w próżni! Nad nami czuwa Izba Komornicza we Wrocławiu, a także sam Prezes Sądu Rejonowego w Legnicy. To ich oczy są na nas, kierując nasze kroki na ścieżce sprawiedliwości, wypełnionej zrozumieniem i profesjonalizmem.
Miejsce:
Nazwa firmy: Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legnicy Piotr Wodziński
Województwo: dolnośląskie
Miejscowość: Legnica
Adres firmy: Benjamina Bilsego 7/2 piętro
Typ oferty: Firmy, usługi
Więcej na stronie www: https://komornik-legnica.pl

Kontakt

Telefon: (Pokaż telefon)
Nr ogłoszenia: 50944
Dodano dnia:
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.

Wizytówki firm