Medycyna estetyczna Kraków - Klinika Genesis

Klinika Genesis | Cena: Brak
Medycyna estetyczna Kraków - Klinika Genesis
Klinika Medycyny Estetycznej Genesis z Krakowa serdecznie zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Znajdą u nas Państwo szereg zabiegów z dziedziny medycyny i chirurgii estetycznej, do których należy zaliczyć między innymi działanie z użyciem kwasu hialuronowego, a także zabiegi frakcyjne czy też mezoterapię igłową. Wykonujemy także zabiegi które mają na celu korektę ciała, jest to m.in.: powiększenie biustu lub pośladków czy liporzeźbienie ciała. Do Państwa usług jest także laseroterapia, zabiegi z działu medycyny regeneracyjnej, a także konsultacje z trychologiem.

Do skorzystania z usług Kliniki Genesis skłania fakt, że jesteśmy jedną z najnowocześniejszych placówek medycyny estetycznej, a w naszych szeregach zatrudniamy wybitnych specjalistów, którzy swoją pracę wykonują z ogromną pasją i zaangażowaniem, ponadto posiadają długoletnie doświadczenie. Są to znakomicie wyedukowani lekarze i fachowcy z takich dziedzin medycyny jak flebologia, chirurgia, trychologia czy gastrologia.

Głównym celem naszej działalności jest poprawa Państwa zdrowia i samopoczucia. W celu uzyskania szczegółów oferty prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 690 070 790 lub za pośrednictwem strony internetowej: https://klinikagenesis.pl Zapraszamy również do naszej placówki, która znajduje się w Krakowie przy ulicy Józefa Korzeniowskiego 39.
Miejsce:
Nazwa firmy: Klinika Genesis
Województwo: małopolskie
Miejscowość: Kraków
Adres firmy: ul. Józefa Korzeniowskiego 39
Typ oferty: Firmy, usługi
Więcej na stronie www: https://klinikagenesis.pl/

Kontakt

Telefon: (Pokaż telefon)
Nr ogłoszenia: 43868
Dodano dnia:
Wyróżnione: 07.09.2021 - 07.09.2022
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.

Wizytówki firm