Naprawy AGD

Naprawy AGD | Cena: Brak
Naprawy AGD
Lokalne serwisy AGD to nie tylko miejsce, gdzie przywraca się życie naszym codziennym sprzętom, to oaza dla troski o nasze urządzenia gospodarstwa domowego. Zanurzając się w wir technicznego know-how, eksperci naprawiają pralki, zamrażarki, zmywarki, lodówki, kuchenki, piekarniki, płyty grzewcze, suszarki i wiele innych urządzeń AGD, zapewniając im długowieczność i sprawność.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, mobilne jednostki serwisowe podążają tam, gdzie ich fachowa pomoc jest potrzebna najbardziej. Specjaliści nie tylko diagnozują usterki, ale również dbają o to, by nasze pralki czy zmywarki funkcjonowały tak, jak należy, poprzez regenerację pomp czy wymianę programatorów, przywracając im pierwotną moc.

W serwisach AGD, troska o klienta idzie w parze z dbałością o środowisko - używając oryginalnych części zamiennych lub sprawdzonych zamienników, zapewniają elastyczność wyboru i minimalizują wpływ na ekologię. Ponadto, nawet po wygaśnięciu gwarancji, właściciele sprzętu mogą spać spokojnie, wiedząc, że mogą polegać na profesjonalnym wsparciu serwisowym.

Usługi serwisowe rozciągają się na obszarze miast, miasteczek i województw, gwarantując dostępność dla wszystkich, bez względu na lokalizację. Dzięki specjalistycznym przeglądom technicznym i kompleksowym naprawom, lokalne serwisy AGD w Polsce zapewniają, że nasze urządzenia działają bezawaryjnie, przynosząc zadowolenie i wydłużając ich żywotność.
Miejsce:
Nazwa firmy: Naprawy AGD
Województwo: kujawsko-pomorskie
Miejscowość: Włocławek
Adres firmy: Żytnia 56
Typ oferty: Firmy, usługi
Więcej na stronie www: https://sagd.pl

Kontakt

Telefon: (Pokaż telefon)
Nr ogłoszenia: 50985
Dodano dnia:
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.

Wizytówki firm