Nieduże koszty inwestycji - poszukuje dystrybutorów w całej Europie oraz USA

Medicarlo | Cena: Brak
Nieduże koszty inwestycji - poszukuje dystrybutorów w całej Europie oraz USA
Dzień dobry
Jeżeli szukasz możliwości zarobienia dodatkowych pieniędzy, szukasz nowego biznesu, szukasz biznesu dla siebie to koniecznie zobacz to ogłoszenie.

Szukam osób w PL oraz w całej Europie (UK, Niemcy, Litwa, Czechy, Francja, Włochy, Hiszpania) oraz USA które chcą zarabiam pieniądze budując sieć dystrybucji. Możesz miesięcznie przy niewielkiej inwestycji zarabiać 3000 zł, 9000 zł, 15 000 zł i dużo więcej... (najlepsi zarabiają po 100 tyś/miesiąc do 300 tyś/miesiąc)

Jest to budowa sieci dla branży suplementów diety, kosmetyków naturalnych oraz żywności funkcjonalnej, jest to rynek najdynamiczniej rozwijający się w roku 2022. Produkty idealne do salonów piękności (zakłady fryzjerskie, urody) aptek sklepów ze zdrową żywnością, klubów fitness, senatori, hoteli itp.

Posiadamy odpowiednie narzędzia do dyspozycji, w tym: szkolenia, materiały w wielu wersjach językowych (możesz pracować na wielu rynkach międzynarodowych), spotkania, możesz pracować przez internet.

Poszukuje dystrybutorów w USA, PL i w całej Europie Środkowo- Wschodniej i Zachodniej.
Po przekroczeniu obrotów ok 45 tyś/miesięcznie zł samochód służbowy: Mercedes, BMW lub dofinansowanie do Twojego samochodu.

Jeżeli zainteresuje Państwa ogłoszenie proszę o podanie adresu email lub telefonu kontaktowego prześlę wówczas więcej informacji.
Kontakt poprzez tel, WhatsApp: +48 732 990 736 , lub email: BiznesToq@gmail.com
Miejsce:
Nazwa firmy: Medicarlo
Województwo: mazowieckie
Miejscowość: Warszawa
Adres firmy: Hoża 29 00-521 Warszawa
Typ oferty: Firmy, usługi

Kontakt

Nr ogłoszenia: 50047
Dodano dnia:
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.

Wizytówki firm