PERFEKT-COM Wideofilmowanie Zwoleń

PERFEKT-COM Wideofilmowanie Zwoleń | Cena: 1 000 zł
PERFEKT-COM Wideofilmowanie Zwoleń
Kamerzysta na wesele, ślub, komunie, chrzciny, studniówkę
Jeśli szukasz kamerzysty, aby upamiętnił wasze najpiękniejsze chwile, w to dobrze trafiłeś, nasza firma PERFEKT-COM zajmuje się profesjonalnym filmowaniem i montażem uroczystości na terenie Zwolenia i okolic.

W ramach wideofilmowania  oferujemy parą młodym najpiękniejsze momenty z najwspanialszej chwili ich życia jaka jest uroczystość zaślubin. Ten cudowny dzień dla pary jest najważniejszy, chcą go przeżyć jak najlepiej :) dlatego wychodzimy naprzeciw wam i chcemy nagrać  film z uroczystości według waszych potrzeb  i pragnieniom. A my sprawimy ze film oglądany przez was spełni najwyższe wasze oczekiwania, i da urok szczęścia i uśmiechu, oglądania  siebie przez długi czas. Aby zadowolić każdą parę młodą, pragniemy zaoferować szeroki wachlarz naszych usług. Cena i oferta będzie się kształtować według waszych potrzeb, pomysłów i budżetu. To zagwarantuje wam ze film będzie najwyższej jakości.

Posiadamy sprzęt najwyższej jakości do filmowania.

Możemy się poszczycić wśród konkurencji kamera SONY NEX EA50 z kinową głębia obrazu z wymiennymi obiektywami do każdych warunków otoczenia, taka kamera zdecydowanie ma więcej możliwości niż większości profesjonalnych lustrzanek z wymienna optyką lub kamer bez wymiennej optyki.
Posiadamy system stabilizacji obrazu renomowanej polskiej firmy FX-CAM który nam daje zawsze płynny obraz nawet najtrudniejszych warunkach jak w produkcjach kinowych.
Mamy ( zewnętrzny ) profesjonalny 6 kanałowy rejestrator dźwięku firmy ZOOM którym zawsze nagrywamy w kościele bez efektu echa, czy na sali weselnej gdzie podpinamy się pod mikser zespołu muzycznego a tło z sali pobieramy przez mikrofon rejestratora i dzięki temu pierwszy plan zawsze będzie idealnie słyszalny przez widza bez zakłócania dźwiękiem z sali.
Filmujemy także  w innych miastach (Radom, Pionki, Puławy, Lipsko, Dęblin, Kozienice itp.)

Zapraszamy
Miejsce:
Nazwa firmy: PERFEKT-COM Wideofilmowanie Zwoleń
Województwo: mazowieckie
Miejscowość: Zwoleń
Adres firmy: Wiślana 37
Typ oferty: Firmy, usługi
Więcej na stronie www: http://wideo-filmowanie.blogspot.com

Kontakt

Nr ogłoszenia: 34884
Dodano dnia:
Aktualizacja: 27.09.2019r
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.

Wizytówki firm