Pomoc drogowa Złocieniec - SPEED

Pomoc drogowa Złocieniec SPEED | Cena: Brak
Pomoc drogowa Złocieniec - SPEED
Pomoc drogowa Złocieniec | Autoholowanie | Laweta to nasza specjalizacja. Specjalizujemy się w pomocy drogowej, holowaniu, transporcie pojazdów, motocykli oraz wszystkiego co da się przewieźć na auto lawecie.

Zepsuł Ci się samochód i nie możesz odpalić? Miałeś kolizję, wypadek lub potrzebujesz przewieźć samochód do mechanika lub w inne dowolne miejsce?
A może chcesz sprowadzić auto z zagranicy lub wywieźć je na złom? Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
Firma SPEED Pomoc drogowa Złocieniec jest w stanie pomóc w każdej sytuacji. Udzielamy pomocy w przypadku awarii silnika, koła, alternatora, czy też innych części samochodu. Korzystanie z usług pomocy drogowej w Stargardzie jest proste i wygodne. W przypadku awarii wystarczy zadzwonić na infolinię firmy i opisać swój problem. W ciągu kilku minut na miejsce przyjedzie profesjonalny i wykwalifikowany kierowca, który pomoże rozwiązać problem.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są gotowi do pomocy w każdej sytuacji na drodze. Oferujemy szybką i sprawną usługę holowania, wymiany opon, naprawy awaryjne i wiele innych.

Nasze samochody pomocy drogowej są nowoczesne i wyposażone w najnowsze narzędzia, aby zapewnić jak najlepszą pomoc na drodze. Nasze usługi są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zapewnić naszym klientom pomoc w każdej sytuacji.

Jeśli potrzebujesz pomocy drogowej w Złocieńcu i okolicach skontaktuj się z nami. Nasza obsługa jest przyjazna i pomocna, a nasze ceny są konkurencyjne. Gwarantujemy, że nasza pomoc drogowa jest najlepszym wyborem dla każdego kierowcy, który potrzebuje wsparcia na drodze.
Miejsce:
Nazwa firmy: Pomoc drogowa Złocieniec SPEED
Województwo: zachodniopomorskie
Miejscowość: Złocieniec
Adres firmy: Cieszyńska 14, 78-550 Złocieniec
Typ oferty: Firmy, usługi
Więcej na stronie www: https://pomocdrogowa-zlocieniec.pl/

Kontakt

Telefon: (Pokaż telefon)
Nr ogłoszenia: 50425
Dodano dnia:
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.

Wizytówki firm