RETIX C – odmłodzenie i rozjaśnienie cery

Studio Kosemtyczne Dagmara Chowicka | Cena: Brak
RETIX C – odmłodzenie i rozjaśnienie cery
W naszym salonie pracujemy na 3 produktach firmy Urgo z linii Retix C:

⦁ Retix C Classik czyli stara formuła 4% retinolu,
⦁ Retibooster,
⦁ Retix C Eye.

Retix C Classik
Odmłodzenie i rozjaśnienie cery poprzez delikatne złuszczanie.
Jest to kuracja, która sprawdza się w różnych problemach skórnych. To połączenie działania retinolu, witaminy C oraz antyoksydantów i substancji zmniejszających podrażnienie skóry.
Retix C dzięki działaniu na martwe komórki naskórka, pozwala poprawić kondycję skóry, wygładzić zmarszczki, rozjaśnić przebarwienia oraz zredukować występowanie trądziku.

Retix C Booster
Zabieg RETIBOOSTER z Retinol TGF Activator to wielokierunkowa, odmładzająca terapia kosmetyczna, zapewniająca efekt “nowej skóry” tzw. "baby face".
Zabieg o szerokim spektrum działania anti-aging, redukujący przebarwienia i zmiany potrądzikowe, rozszerzone pory i zaskórniki. Głównym składnikiem aktywnym jest 6% Retiboosting Complex stanowiący unikalne połączenie retinolu z czynnikiem wzrostu , który boostuje działanie retinolu, ale jednocześnie łagodzi podrażnienia wywołane jego działaniem. Dzięki temu terapia ma łagodniejszy przebieg od klasycznej kuracji retinolem a jednocześnie działa jeszcze silniej na skórę.
Odmładzające działanie jest wzmocnione za sprawą koktajlu rozświetlających antyoksydantów: witaminy C w połączeniu z kwasem ferulowym, mlekowym oraz niacynamidem.

RETIX C Eye Plus całoroczny zabieg anti – aging na skórę okolicy oczu.
Kuracja profesjonalna o działaniu opóźniającym efekty starzenie się skóry tj. zmarszczki, kurze łapki, suchość, utrata jędrności oraz niwelującym cienie i zasinienia pod oczami. Retix C Eye to zabieg całoroczny dedykowany skórze, która wymaga intensywnego nawilżenia, napięcia, wygładzenia i rozświetlenia. Zabieg nadaje skórze wypoczęty i promienny wygląd. Efekty widać już po pierwszym zabiegu
Miejsce:
Nazwa firmy: Studio Kosemtyczne Dagmara Chowicka
Województwo: łódzkie
Miejscowość: Łódź
Adres firmy: Polska, Łódź 91-045, ul. Wrzesieńska 66
Typ oferty: Firmy, usługi
Więcej na stronie www: http://www.dagmarachowicka.com.pl

Kontakt

E-mail: (Pokaż e-mail)
Nr ogłoszenia: 44737
Dodano dnia:
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.

Wizytówki firm