Serwis AGD Lublin

Serwis AGD Lublin | Cena: Brak
Serwis AGD Lublin
W Serwisie AGD Lublin przenosimy się w głąb technologicznych wyzwań, by przywrócić życie Twoim urządzeniom. Od pralek po lodówki, od zmywarek po suszarki do ubrań - każda usterka jest dla nas wyzwaniem, a jej rozwiązanie - misją.

Nasza diagnoza to jak detektywistyczne śledztwo, jej wartość rośnie zgodnie z trudnością zadania, ale w momencie, gdy decydujesz się na naszą interwencję, diagnoza staje się darowizną.

Nie handlujemy częściami zamiennymi, lecz oferujemy je wyłącznie w ramach operacji ratunkowej dla Twojego AGD. Nasza misja to przywrócenie życia, nie tylko jego części.

Jesteśmy Twoim partnerem od poniedziałku do piątku, w godzinach pracowitych od 8:00 do 20:00, oraz w soboty od 8:00 do 15:00. Niedziela to nasz dzień odpoczynku, a Twoje AGD może cieszyć się spokojem.

Pamiętaj, że nie wszystko jest w naszej gestii. Małe AGD pozostawiamy innym, bo wiemy, że czasem taniej jest przywitać nowego przyjaciela do domu, niż odmieniać życie staremu towarzyszowi.

W naszym świecie nie ma miejsca na roboty sprzątające, sokowirówki, czy nawet żelazka. Nasza sztuka to AGD, które ożywa z naszą pomocą, niezależnie od tego, czy to pralka potrzebująca oddechu życia, czy lodówka szukająca nowego chłodu.

W Serwisie AGD Lublin nie sprzedajemy tylko naprawiamy, bo nasza pasja to Twoja spokojna codzienność.
Miejsce:
Nazwa firmy: Serwis AGD Lublin
Województwo: lubelskie
Miejscowość: Lublin
Adres firmy: Lotnicza 6
Typ oferty: Firmy, usługi
Więcej na stronie www: https://serwis.e.lublin.pl

Kontakt

Telefon: (Pokaż telefon)
Nr ogłoszenia: 50945
Dodano dnia:
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.

Wizytówki firm