Serwis AGD Śląsk

Serwis AGD Śląsk | Cena: Brak
Serwis AGD Śląsk
Serwis AGD Śląsk to niezrównana bastion technicznej doskonałości w sercu śląskich miast. Nasza misja? Zapewnić Ci spokój ducha poprzez perfekcyjne przeglądy i naprawy najpopularniejszego sprzętu gospodarstwa domowego w regionie.

Nasi doświadczeni specjaliści nie tylko wykonują rutynowe kontrole techniczne, ale także precyzyjnie naprawiają wszelkie usterki. Czy to problem z programatorem, regeneracja pompy zmywarki czy wymiana uszkodzonych podzespołów - dla nas to pestka! Świadczymy także pogwarancyjne naprawy zarówno dużych, jak i małych urządzeń elektrycznych na obszarze całej śląskiej aglomeracji.

Nieustannie dążymy do zapewnienia Ci kompleksowej obsługi, dlatego oferujemy oryginalne części zamienne lub sprawdzone zamienniki w atrakcyjnych cenach.

W naszej szerokiej gamie usług znajdziesz nie tylko naprawy i serwis płyt indukcyjnych, kuchenek elektrycznych, mikrofalowych i gazowych, ale również profesjonalną pomoc przy pralkach, zmywarkach, lodówkach, zamrażarkach i wielu innych.

Zapewniamy szybką, fachową i skuteczną pomoc przy usuwaniu wszelkich awarii sprzętu AGD, a nasza mobilność sprawia, że przyjeżdżamy prosto do Ciebie.

Nie trać czasu na frustrujące poszukiwania, zaufaj ekspertom z Serwisu AGD Śląsk i ciesz się sprawnym funkcjonowaniem Twojego sprzętu!
Miejsce:
Nazwa firmy: Serwis AGD Śląsk
Województwo: śląskie
Miejscowość: Katowice
Adres firmy: Lisieckiego 10
Typ oferty: Firmy, usługi
Więcej na stronie www: https://serwisagd.slask.pl

Kontakt

Telefon: (Pokaż telefon)
Nr ogłoszenia: 50956
Dodano dnia:
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.

Wizytówki firm