Sesja dziecięca, zdjęcia dla dziecka, sesja rodzinna, niemowlęca

| multiarte | Cena: 250 zł
Sesja dziecięca, zdjęcia dla dziecka, sesja rodzinna, niemowlęca
W Sesji Dziecięcej chcę uwiecznić radość i szczęście, chwytając to, co najbardziej ulotne, najpiękniejsze. Sesja dziecięca rodzinna, noworodkowa przeprowadzana jest w studio fotograficznym i w plenerze. Stylizacje tj. tła, rekwizyty i dodatki dobierane są według mojego uznania, jeśli nie mają Państwo własnych preferencji. Państwo posiadacie wgląd do wszystkich ujęć i możliwość samodzielnego wyboru zdjęć do obróbki.
http://multiarte.pl/sesja-dla-dzieci/
Portfolio: Sesja Portretowa, Sesja Portfolio, Sesja Glamour, Sesja Fashion, Sesja Dziecięca, sesja Niemowlęca, Sesja Rodzinna, Sesja Ciążowa, Sesja Okolicznościowa, Zdjęcia na Chrzest, Fotografia Komunijna, Narodziny Dziecka, Sesja indywidualna, fantazyjne pomysły każdego Klienta, Sesja Plenerowa, Sesja we wnętrzu, w Hotelu, Sesja na Prezent, zdjęcia na Dzień Ojca, Sesja na Dzień Matki, Sesja na Dzień babci, Zdjęcia na Dzień dziadka, Sesja Walentynkowa, Sesja Mikołajkowa, Sesja Świąteczna, Mikołajkowa, świąteczna, Zimowa, studio Łódź.
Studio fotograficzne „Multiarte”, kobieta fotograf Katarzyna Jarońska, studio ul. Narutowicza 47 lok. 34 – Plac Dąbrowskiego w Łodzi,wejście od frontu, III piętro, www.multiarte.pl
Miejsce:
Nazwa firmy: multiarte
Województwo: łódzkie
Miejscowość: Łódź
Adres firmy: Narutowicza 47/34 Łódź
Typ oferty: Firmy, usługi
Więcej na stronie www: http://www.multiarte.pl

Kontakt

Nr ogłoszenia: 33333
Dodano dnia:
Aktualizacja: 07.03.2024r
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.

Wizytówki firm