Szukamy opiekunki dla Pana Hansa od 19.08

pm24 | Cena: Brak
Szukamy opiekunki dla Pana Hansa od 19.08
Wymagana znajomość języka niemieckiego - Bardzo dobra.
Stan zdrowia pacjenta: problemy z poruszaniem, .Na kontrakcie: Do dyspozycji na miejscu rollator, Do dyspozycji rower, Dostęp do internetu (Wi-Fi), Oddzielna łazienka dla Opiekuna, W domu mieszkają też inni domownicy, Własny pokój dla Opiekuna, Wymagane doświadczenie w opiece nad osobą starszą, .Obowiązki opiekuna: Dotrzymywanie towarzystwa, Drobne prace domowe, Pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych, Pomoc przy poruszaniu się, Robienie zakupów, .Dodatkowe informacje: Pan Hans ma 80 lat . Mieszka wraz z żoną w miejscowości Zorneding. Pacjent potrzebuje pomocy w poruszaniu się oraz wchodzeniu po schodach . Pan Hans waży 80 kg przy wzroście 175..
✅ Zapewniamy:
✔ Rekrutację zdalną - bez wychodzenia z domu (przez telefon, Messenger lub WhatsApp) więcej na promedica24.com.pl
✔ Stale monitorujemy sytuację epidemiczną w Niemczech – w przypadku konieczności, zapewniamy bezpieczny test na COVID (test dostarczany przez kuriera do domu)
✔ Zapewniamy dojazd na kontrakt małymi, firmowymi busami (max 7-8 osób i kierowca), czyli zabieramy Cię spod Twojego domu i dowozimy bezpośrednio pod dom Klienta
✔ Zachowanie wszelkich zasad ostrożności podczas podróży (mierzenie temperatury, każdy Opiekun otrzymuje zestaw maseczek, rękawiczek i płyn dezynfekcyjny, bus jest dezynfekowany)
✔ Pracę w prywatnym domu Podopiecznego (osobny pokój dla Opiekuna)
✔ Zagraniczne ubezpieczenie medyczne (ERGO) i pracowniczą kartę EKUZ
✔ Legalną formę współpracy (umowa + formularz A1) u lidera w branży - jesteśmy pracodawcą, nie agencją! Gwarantujemy atrakcyjne zarobki i oferty dobrane do doświadczenia
✔ Szkolenia opiekuńcze oraz z języka niemieckiego od podstaw (on-line!)
✔ Jesteś z nami w ciągłym kontakcie - dedykowany Opiekun Kontraktu + Linia alarmowa 24/7
Powyższe ogłoszenie stanowi jedną z wielu ofert pracy jaką posiadamy i ma charakter przykładowy. Jeżeli chciałbyś abyśmy przedstawili Ci nasze oferty pracy, zgłoś się do nas już dziś!
Miejsce:
Nazwa firmy: pm24
Województwo: opolskie
Miejscowość: opole
Adres firmy: opole
Typ oferty: Firmy, usługi

Kontakt

Nr ogłoszenia: 46562
Dodano dnia:
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.

Wizytówki firm