Tomo3D - innowacyjne metody diagnostyczne

Ultimed | Cena: Brak
Tomo3D - innowacyjne metody diagnostyczne
Obecnie Tomo3D to jedna z najlepszych w naszym kraju firm pracująca nad innowacyjnymi rozwiązaniami zmieniającymi diagnostykę lekarską. Oferta stworzona przez tą firmę to profesjonalne sprzęty, które pozwalają na prowadzenie nowoczesnych działań w zakresie diagnostyki stomatologicznej i laryngologicznej. To firma, która pierwsza na świecie rozwinęła tomograf stomatologiczny i laryngologiczny. W dyspozycji firmy znajdują się nowoczesne urządzenia, dzięki którym uzyskiwany jest najwyższy poziom obrazowania radiologicznego.

Wprowadzony do obiegu tomograf komputerowy to urządzenie, które pozwala na wykonanie obrazów pantomograficznych razem z uzyskaniem adaptacji warstwy obrazowania w celu oceny budowy anatomicznej pacjenta. Sprzęt wprowadzony przez tą firmę to najwyższa jakość, wprowadzone do niego najnowsze osiągnięcia technologiczne decydują o tym, że prowadzone badania są bardzo dokładne. Uzyskane wyniki to szansa na to, by dla danego pacjenta przygotować najlepsze formy leczenia. To zawsze dla lekarza szansa na wyższą efektywność podjętego leczenia.

Pojawienie się tego typu tomografi to rzecz jasna szansa na zwiększenie efektywności leczenia, korzyści dotyczą zarówno lekarzy jak i pacjentów.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://tomo3d.pl/
Miejsce:
Nazwa firmy: Ultimed
Województwo: łódzkie
Miejscowość: Łódź
Adres firmy: Łódź
Typ oferty: Firmy, usługi
Więcej na stronie www: http://tomo3d.pl/

Kontakt

Telefon: (Pokaż telefon)
Nr ogłoszenia: 32053
Dodano dnia:
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.

Wizytówki firm