Trener Goliński

Trener Goliński | Cena: Brak
Trener Goliński
TRENER GOLIŃSKI
W końcu! Jeśli czytasz to ogłoszenia, to znaczy że chcesz osiągnąć wymarzoną formę na lato! A może na stałe? Chcesz zmienić swoje życie? Jestem w stanie Ci pomóc! WSPÓLNIE osiągniemy Twój CEL! Poprawimy sylwetkę, dzięki czemu Twoja pewność siebie również wzrośnie, poprawi się Twoje samopoczucie i – co najważniejsze – będziesz zdrowszy/-a !

KIM JESTEM?
Jestem trenerem z pasją, który udowodni Ci że możesz osiągnąć wszystko, jeśli tylko chcesz! Ja również zaczynałem od zera. Nie jestem trenerem, bo muszę. Pracuje, bo chcę! Kocham to co robię i spełniam się w pracy trenera, który zmienia życie, zdrowie swoich podopiecznych na lepsze!
Nazywam się Tomek Goliński i jestem trenerem personalnym od 5 lat. Ukończyłem AWF w Krakowie na kierunku wychowanie fizyczne. Po skończeniu studiów zdecydowałem się zostać trenerem, ponieważ pomagać lubiłem od zawsze. Ukończyłem liczne kursy i szkolenia z zakresu treningu i żywienia, dzięki czemu zdobyłem szeroką wiedzę i umiejętności aby w pomaganiu podopiecznym i realizowaniu ich celów być jeszcze lepszym oraz żeby jakość moich usług była nieprzeciętna.

DLACZEGO WARTO MI ZAUFAĆ?
- KAŻDY trening jest dokładnie przemyślany, zaplanowany i realizowany tak aby maksymalnie przybliżał Ciebie do naszego wspólnego celu, który określimy na początku naszej współpracy!
- Jestem wymagającym trenerem – na KAŻDYM treningu dasz z siebie 100% - to będzie dobrze wykorzystany czas! Każdy trening sprosta Twoim możliwością ponieważ będzie ułożony dokładnie pod Ciebie! Nie będziemy tracić czasu na ćwiczenia, którą nie przyniosą Ci żadnych korzyści!
- Układam zróżnicowane plany treningowe aby nie wkradły się nuda i rutyna. Czas na sali treningowej nie tylko będzie dobrze wykorzystany ale spędzony w formie zabawy i rozrywki. Staram się prowadzić każdy trening w taki sposób, który nie tylko przybliżał Cię do postawionego celu, ale był również odskocznią od codziennego życia!

Czy wiesz, że ponad 60% osób, które uczęszczają do fitness klubów, wykonuje ćwiczenia niepoprawnie, co może być wynikiem kontuzji i powikłań zdrowotnych? Nie musisz być wśród nich! Pokażę Ci, jak trenować, aby zdrowo i bezpiecznie osiągnąć rezultaty!


CO MNIE WYRÓŻNIA?
- Swoimi klientami potrafię zająć się KOMPLEKSOWO: moją drugą pasją jest nowoczesna dietetyka, którą bardzo się interesują, szkolę się w tym zakresie. Zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystuje w pracy z klientem. Zatem zadbam o Ciebie nie tylko podczas sesji treningowej, ale również potrafię ułożyć Ci dobrany do Twoich potrzeb jadłospis i suplementację.
- Choć nie jestem fizjoterapeutą, mam spore doświadczenie w pracy z różnymi dysfunkcjami aparatu ruchu. Sam jestem czynnym sportowcem i miałem do czynienia z różnymi kontuzjami. Wyniosłem z nich całkiem sporą wiedzę. W sytuacjach kiedy brakuje mi wiedzy wspieram się pomocą sprawdzonego specjalisty z którym współpracuję. Dzięki temu mogę być pewny że to co robimy jest dla Ciebie odpowiednie i bezpieczne!
- Jeśli trzeba jestem dostępny dla Ciebie praktycznie 24 godziny na dobę. Nasza współpraca nie zamyka się tylko i wyłącznie do treningów na sali i ustalonego planu żywienia. Służę pomocą, jeśli tylko jej potrzebujesz!
- Nie jestem trenerem, który z zegarkiem w ręku odmierza czas treningu i czeka na zapłatę! Nie spotkasz mnie również z telefonem podczas zajęć! Dla mnie najważniejszy jest klient – osoba, czyli TY i osiągnięcie wspólnych celów! Jesteśmy partnerami i gramy do jednej bramki!
- Stale rozwijam się i szkolę ponieważ uważam, że kto tego nie robi cofa się! A w najlepszym wypadku stoi w miejscu. Ja nie lubię stać w jednym miejscu. Chcę iść do przodu, między innymi dlatego aby moi klienci również nie stali w miejscu! Tylko spełniali swoje małe i WIELKIE marzenia!

Jeżeli nadal jesteś tu ze mną i chcesz zmienić coś w swoim życiu (poprawić sylwetkę, wrócić do zdrowia, lepiej się odżywiać, poprawić samopoczucie!) skontaktuj się ze mną: napisz lub zadzwoń. Na pewno będę w stanie Ci pomóc!
_________________________________________________________________________________
Facebook: fb.com/trenergolinski


DOŁĄCZ DO OSÓB KTÓRE ZMIENIŁY SWOJE ŻYCIE!
Miejsce:
Nazwa firmy: Trener Goliński
Województwo: małopolskie
Miejscowość: Kraków
Adres firmy: Kraków Kazimierz
Typ oferty: Firmy, usługi
Więcej na stronie www: http://www.natura-fit.pl

Kontakt

Nr ogłoszenia: 16521
Dodano dnia:
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.

Wizytówki firm