Trening personalny metodą EMS

Impuls EMS Studio Radomsko | Cena: 59 zł
Trening personalny metodą EMS
Witaj

Chcesz schudnąć? Pozbyć się cellulitu? Wyrzeźbić lub ujędrnić ciało a może wrócić do formy po ciąży lub kontuzji? Zniwelować bóle kręgosłupa?
Dobrze trafiłeś / -łaś. Nasze studio jest dla Ciebie.

IMPULS to jedyne studio EMS w Radomsku, w którym trening personalny zyskuje nowy wymiar. Za sprawą nowoczesnej technologii EMS staje się on łatwiejszy, krótszy i maksymalnie efektywny.
W naszym Studiu czeka na Ciebie profesjonalnie wyposażona sala treningowa, a doświadczona kadra pozostaje wyłącznie do Twojej w dyspozycji.

IMPULS to kameralne studio EMS stworzone z myślą o osobach, które są zapracowane, nie lubią atmosfery tradycyjnej siłowni, potrzebują intymności, zrozumienia oraz szybkich efektów.
Dziś wszyscy pragną być fit, chcą osiągnąć lepsze efekty w krótszym czasie, nie mają motywacji i czasu na długie godziny ćwiczeń w tradycyjnej siłowni, krępują się rozpocząć odchudzanie, chcą ćwiczyć bez złośliwych spojrzeń.
Kładziemy duży nacisk na jakość obsługi, u nas każdy jest wyjątkowy. Z nami trening to przyjemność a nie przykry obowiązek. Studio zapewnia całkowitą intymność podczas treningu – podczas sesji treningowej całe studio, łazienka z szatnią jest dla Ciebie. Dla lepszego komfortu zapewniamy do treningu wodę oraz ręcznik, aby wziąć odświeżającą kąpiel po. Jedyne co musisz zabrać to obuwie sportowe i dobry humor.
Każdy trening wykonywany jest pod okiem instruktora, który dba o bezpieczeństwo oraz monitoruje postępy i przebieg treningów. Cała uwaga jest skupiona tylko na Tobie. Dobieracie indywidualny plan treningów, skupiony na określonych partiach ciała.

Poświęć 20 minut, włóż kamizelkę i ćwicz. Gwarantujemy Ci, że będziesz chcieć więcej. Być może zostaniesz z nami na dłużej. Jeśli przy tym stracisz zbędne kilogramy, pozbędziesz się cellulitu, ujędrnisz i wyrzeźbisz ciało to będzie to największa nagroda. Dla nas ogromną satysfakcją będzie możliwość dotrzymania Ci kroku w tych wzmaganiach.

Pragniemy dać szansę wszystkim do rozpoczęcia zdrowego stylu życia, kosztem 20 minut 2 razy w tygodniu.
Miejsce:
Nazwa firmy: Impuls EMS Studio Radomsko
Województwo: łódzkie
Miejscowość: Radomsko
Adres firmy: ul. Krakowska 135 97-500 Radomsko
Typ oferty: Sprzedam
Więcej na stronie www: http://www.impulsradomsko.pl

Kontakt

Nr ogłoszenia: 31809
Dodano dnia:
Aktualizacja: 05.04.2019r
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.

Wizytówki firm