Wykonywanie zapowiedzi i powitań do central telefonicznych (studio nagrań)

Front Media | Cena: 200 zł
Wykonywanie zapowiedzi i powitań do central telefonicznych (studio nagrań)
Głos do centrali telefonicznej. Jeśli Twoja firma potrzebuje profesjonalnego głosu w słuchawce, ta oferta świetnie się sprawdzi. Studio oferuje wykonywanie nagrań zapowiedzi telefonicznych do central i innych urządzeń telekomunikacyjnych. Systemy IVR wymagają, aby głos prowadził rozmówcę i dlatego dobrze wykonane nagrania audio przez lektora to dobrze zainwestowany potencjał.
Czy kiedykolwiek dzwoniłeś do jakiejś firmy i usłyszałeś, że linia jest zajęta? Albo w słuchawce odezwał się głos z syntezatora, a dzwoniłeś w ważnej sprawie i chciałeś być potraktowany z należytą powagą? Ten problem jest bardzo powszechny i bagatelizowany. Wizerunek takiej firmy może zostać narażony na szwank, bo zapowiedzi w centrali czy to PBX czy innej (np. wirtualnej) wykonano po kosztach.
Doceń swojego klienta i daj mu uwagę taką, na jaką zasługuje. Zleć nagranie zapowiedzi telefonicznej profesjonaliście. Niech Twój klient pokocha głos w słuchawce! Link do strony ze szczegółami oferty znajduje się poniżej Tam znajdziesz również cennik usług i warunki współpracy. Studio nagrań oferuje profesjonalnie wykonane komunikaty za rozsądną cenę. Wystawiam faktury.
Miejsce:
Nazwa firmy: Front Media
Województwo: lubelskie
Miejscowość: Chełm
Adres firmy: Wolności 19
Typ oferty: Firmy, usługi
Więcej na stronie www: https://voicepro.pl/zapowiedzi-telefoniczne/

Kontakt

Nr ogłoszenia: 45797
Dodano dnia:
Aktualizacja: 28.01.2024r
Ilość wyświetleń:

Wyślij szybki e-mail do ogłoszeniodawcy

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.

Wizytówki firm